Estetyka Day Spa

(3 opinii)


Piaseczno

 

 Salon Estetyka Day Spa powstał kilkanaście lat temu z pasji i chęci zapewnienia mieszkankom Piaseczna i okolic profesjonalnej opieki kosmetycznej. Jego założycielka Monika Lachowicz-Naborowska, specjalizująca się od wielu lat w zagadnieniach związanych z pielęgnacją dłoni i stóp, długo szukała idealnej kadry profesjonalistek i najlepszych na rynku preparatów oraz sprzętów z zakresu kosmetologii.

Pomysłodawczyni Estetyki sama rozwijała się z kierunku podologii, która to dziedzina stała się najważniejszą obok kosmetologii, manicure i masażu gałęzią działalności Salonu.

Dziś Estetyka Day Spa to nowoczesny salon kosmetyczno-podologiczny ukierunkowany na wykonywanie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała, dłoni i przede wszystkim – stóp.

Kadra salonu to najwyższej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Przez lata Estetyka zdobyła grono oddanych klientów i jest jedną z wizytówek kosmetologicznej i podologicznej oferty Piaseczna i okolic.

Nowoczesny salon kosmetyczno-podologiczny Ukierunkowany na wykonywanie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała, dłoni i przede wszystkim – stóp. Liczne grono zadowolonych, stałych i powracających klientek to nasza największa duma.

Zadzwoń do nas


Opinie

Sylwester

OK

Agnieszka

profesjonalna obsługa w miłej atmosferze

Barbara

Jak zawsze najwyższy profesjonalizm, to czas dla mnie dzięki wspaniałej pracy p. Anetki i p. Beatki, wielkie podziękowania

Byłeś już u nas? Koniecznie zostaw opinię!

(3 opinii)


ul. Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

(+48) 22 716 39 40
(+48) 501 755 742

salon@estetyka-dayspa.pl

poniedziałek ? piątek: 9:00-21:00
sobota: 9:00-16:00

Jesteś właścicielem gabinetu? dodaj go do naszej bazy!

Dodaj